Ü
Y
E
L
İ
K

Sendika Okulumuz Denizli’de

Sendika Okulumuz Denizli’de Sendika Okulumuz Denizli’de

Sendikal mücadelenin en temel taşı, mücadelenin örüldüğü yer, işyerleridir. Bu amaçla, Sendikamız Genel Sağlık-İş, üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, mesleki, sendikal, hukuksal ve özlük hak ve çıkarlarını korumayı ve geliştirmeyi amaçlar.

Daha bilgili temsilci, daha bilinçli üye sloganıyla başlattığımız temsilci eğitim programımız, Denizli Şubemize bağlı iş yeri temsilcilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Sendikal haklar ve örgütlenme tekniklerinin konuşulduğu eğitim programımız, Sendikamız Genel Sağlık İş Genel Sekreteri Gazi Çeliker, Genel Mali Sekreter Erman Açıkgöz, Genel Hukuk Sekreteri Yalçın Çiftçi, Manisa Şube Başkanı Veli Can Karabacak, Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Hisar Altınol’un sunumlarıyla gerçekleşti. Programda hukuki kazanımlarımız da anlatılarak etkin sendikal mücadelemizin örnekleri gösterildi.

Örgütlenme çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Sendikamız Genel Sağlık-İş Merkez Yönetim Kurulu Denizli’de eğitim programı sonrası bir dizi temaslarda bulundu.